DCA Stavebniny

SK EN
Zavolajte nám
0903 035 151

FAQ

Ako prebieha požičanie náradia?

Najskôr si vyberte vhodný typ a vyplňte formulár. Náš zamestnanec vás bude kontaktovať s potvrdeným dátumom a časom. Po príchode do predajne vás bude čakať výpožičná zmluva, nástroj a krátka inštruktáž. Väčšie kusy (vibračné dosky, generátory) vám vieme po dohode doviezť priamo na miesto určenia.

Práca ide pomaly... potrebujem predĺžiť zapožičanie. Ako postupovať?

V momente, ako zistíte, že v dohodnutý čas nedokážete náradie vrátiť, volajte 0903 035 151. Dajte nám možnosť informovať ďalšieho zákazníka, ktorý na náradie čaká, čo najskôr.

Na čo slúži kaucia?

Kauciu vám vrátime späť, pokiaľ náradie, ktoré vraciate, je v poriadku, tj. nepoškodené, vyčistené a s kompletným príslušenstvom. V opačnom prípade je kaucia ponížená o sumu opravy. V praxi sa však k tomuto kroku uchyľujeme zriedka.

Môžem platiť na faktúru?

Platbu na faktúru poskytujeme firmám, živnostníkom aj koncovým zákazníkom. Informujte sa o podmienkach u nášho obchodného zástupcu.

Nespotreboval som všetok materiál. Môžem ho vrátiť?

Áno, je to možné, ale záleží od viacerých okolností. Od nákupu neubehlo viac než 14 dní a vraciate nepoškodené, ucelené balenia spolu s dokladom o kúpe.

Kúpim u vás aj spojovací materiál?

Áno, v predajni nájdete bežný spojovací materiál, chémiu, ručné nástroje, ochranné pomôcky ai.

Hľadám konkrétnu vec, chémiu, balenie, ale na stránke ho nevidím. Máte?

Našim cieľom je pokryť väčšinu "bežných"  stavebníckych potrieb a postupov. Pokiaľ hľadáte niečo špeciálne, neváhajte nás kontaktovať.

Chystám sa na stavbu domu, akú mi ponúknete cenu na materiál?

Náš obchodný zástupca (tel. 0911 952 999) vám s radosťou ponúkne nasledovné služby:

Prečo nakupovať v DCA Stavebniny?

Ponúkame nadštandartné služby zákazníkom a sme odborníci z prostredia stavieb. Náš personál je pravidelne preškoľovaný, nie sme len dokladači regálov. Ako jediné stavebniny v okolí (PB-TN) máme otvorené v sobotu do 15.00. S nami sa stavebné práce kvôli nedostatku materiálu nezastavia. Vieme riešiť aj krízové prípady a dodať materiál aj mimo pracovnej doby.

Tešíme sa na vašu návštevu a obojstranne výhodnú spoluprácu.

Tím DCA Stavebnín