DCA Stavebniny

SK EN
Zavolajte nám
0903 035 151

Hrubá stavba

Debniace tvárnice DT

Debniace tvárnice, známe pod skratkou DT, sa používajú na steny suterénov, základy, sokle, šachty, steny bazénov, oplotenia, oporné múry a pod. Ponúkame ich v rôznych hrúbkach a to: DT40, DT30, DT25, DT20, DT15 alebo kocky K40, K30, K25.

Nosné murovacie tvárnice -bytblok

Výhodou týchto výrobkov je nízka spotreba malty, presná ukladanie - pero/drážka, úspora času a energie. Môžu sa používať pre obvodové a vnútorné steny objektov. Používajú sa na nosné aj nenosné steny.

Zvarované siete - kari rohože

Slúžia k vystuženiu základových dosiek, betónových podláh a ďalších nosných súčastí stavieb. Ponúkame: hrúbky železa Ø4, Ø5, Ø6, Ø8 s okami 100/100, 150/150, 200/200.

Betonárska oceľ

Na zvýšenie pevnosti prostého betónu. K dispozícii v hrúbkach od Ø6 mm, Ø8, Ø10, Ø12, Ø14, Ø18, Ø20 s dĺžkami prútov 6m alebo 12m. Na požiadanie rozrežeme do auta alebo vozíka.

Izolačné asfaltové (bitumenové) pásy

Klasický, natavovací hydroizolačný asfaltový pás opatrený sklenenou rohožou vloženou do pásu. Viaceúčelový asfaltový pás, je vhodný pre akékoľvek hydroizolácie, strechy spodné stavby, základy. Hydroizolácie je vhodná proti vode a zemné vlhkosti, ako v spodných stavbách, tak i v strešných konštrukciách.

Penetrácia -penetračný náter

Penetračné látky majú po odparení rozpúšťadla dobrú príľnavosť ku všetkým stavebným podkladom ( betón, kov, murivo ... ). Vnikajú hlboko do pórov podkladu a vytvárajú pevné spojenie s ďalšími izolačnými vrstvami. Použitie: na penetráciu suchých a čistých podkladov pod asfaltové izolačné krytiny a izolácie.